Duchovní život

Mít klidnější a pokojnější život...

Duchovní život

Život bez osobního vztahu s Pánem Ježíšem může být možná zajímavý, možná náročný, možná také bez jistého cíle, jistoty a naděje. Jsou lidé, kteří prožili zklámání v duchovní oblasti (např. ze špatného světla některých křesťanů nebo duchovních, z nevyslyšených modliteb, z prožité osobní bolesti, tragédie nebo zklamání, apod.). Ale OPRAVDOVÉ a MOCNÉ KŘESŤANSTVÍ je úplně o něčem jiném! Vztah s Ježíšem může pomoci k výrazně kvalitnějšímu životu ve všech oblastech!

 

Zvol oblast, která Tě zajímá:

Směřovat výš! v duchovním životě
Posuň se výše ve svém duchovním životě. Objev něco úžasného pro svůj život! :-)

Poznej Pána Ježíše Krista a to, co Ti nabízí
Získej více informací o ústřední postavě celé Bible a potažmo celého křesťanství - Pánu Ježíši. On každému z nás nabízí opravdu MNOHO!

Bible
Informace a zajímavosti o Knize-knih - Bibli. Proč jí číst a proč se podle ní řídit :-)

 

Životní příběhy
Zajímavé životní příběhy lidí, kteří odevzdali svůj život Pánu Ježíši a získali úžasné požehnání pro svůj život...

Archiv záznamů
Zajímavá videa, která mohou také pomoci... :-)

Knihy
Zajímavá literatura, která Ti může pomoci Směřovat výš! v duchovním životě :-)

Nádherná Boží zaslíbení a rady
Bible obsahuje mnoho nádherných zaslíbení a rad, které Ti mohou pomoci lépe zvládat každodenní starosti. To platí i v případě, kdy jsi unavený a vyčerpaný. Pokud opravdou toužíš jít v životě výše, chytni se Božích slibů...

Zajímavé citáty a úryvky z knih
V mnoha knihách nalezneme zajímavé myšlenky a citáty. Proto jsme se rozhodli pro Vás vybrat ty, které oslovily nás i naše spolupracovníky. Snad pomohou i Tobě :-)

Žádost o modlitby
V mnoha knihách nalezneme zajímavé myšlenky a citáty. Proto jsme se rozhodli pro Vás vybrat ty, které oslovily nás i naše spolupracovníky. Snad pomohou i Tobě :-)

Neboj se zeptat
V rámci našich časových možností jsme připraveni ti pomoci, bude-li to v naších silách. Proto se neváhej na nás kdykoliv obrátit s dotazem, námětem, nápadem nebo myšlenkou... Určitě nemáš co ztratit :-) Máš-li možnost, neváhej se zeptat také lidí ve svém okolí, lidí, kterých si vážíš na jejich názor. Nicméně buď v tomto opatrný! Z několika důvodů...

 

Page generated in 1.3659 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál