Ježíš Kristus

Ježíš Kristus

Ježíš je nejvýznamnější postava lidských dějin. Ježíš je prostě úžasný :-)

Vyzkoušej nabídku Pána Ježíše, který každému z nás nabízí větší klid v srdci i mysli, nabízí nám pokoj a samozřejmě jistotu pro náš život v současnosti i v budoucnosti. Možná tě trápí jakákoliv záležitost (možná ti někdo ublížil, prožil jsi nějaké zklamání či bolestivou situaci - ve vztazích, v rodině, mezi přáteli), možná prožíváš obrovské problémy (např. finanční, partnerské, ve škole nebo práci), možná jsi dlouhodobě nemocný, možná máš strach z budoucnosti, ze smrti - prostě může se jednat o jakoukoliv záležitost.
Na druhé straně můžeš mít všeho dostatek (financí, jsi zdravý, máš dobrou práci nebo školu, pěkný vztah) - ale pořád "ti něco chybí". To vše mohou být situace, kdy si uvědomujeme potřebu pomoci nebo "něčeho většího". A v tom nám Ježíš muže pomoci. Ježíš je ten, který nás stvořil a zná nás dokonale. Zná naše city, pocity, trápení, bolesti, potřeby, přání i to, co je pro nás nejlepší. A je připraven nám to dát - zcela zdarma. Jediné co musíme udělat, je nechat se Jim vést ve svém životě (neprosazovat svou vlastní vůli, své přání, představy, cíle...), rozhodnout se jít za Ním, a být Mu věrný.

Toto rozhodnutí bude nejlepším rozhodnutím v našem životě. Ježíš nám nabízí Něco úžasného - proto Ti doporučujeme začít číst Bibli a tu správnou duchovní literaturu, díky které můžeš poznat kým je Pán Ježíš a co Ti nabízí pro tvůj život. Proč stojí za to jít v životě za Ježíšem :-)

Všichni lidé, kteří se ve svém životě rozhodli jít za Ježíšem a odevzdat Mu svůj život potvrdí, že to bylo nejlepší rozhodnutí v životě. Ježíš je úžasný, nabízí nám pomoc v každé životní situaci, můžeme Mu odevzdat své problémy, starosti, těžkosti. Uzdravuje nás z našich nemocí, pomáhá nám zvládat každodenní situace - nemusíme být na ně sami. A především - nabízí nám možnost získat jednou věčný život. Ježíš výrazně ovlivnil milióny lidí v minulosti, ovlivňuje je i v současnosti. Jsou to (byli) lidé vzdělaní i nevzdělaní, zdraví i nemocní, bohatí i chudí, vysoce postavení i "obyčejní" lidé, mladí i starší - prostě různí lidé :-).
Ježíš nás stvořil, má nás neskutečně rád, záleží mu na nás a chce nám pomoci prožívat ten nejúžasnější život (ikdyž se to z lidského pohledu nemusí zprvu tak jevit). Má nás tak rád, že za nás objetoval svůj život na kříži. Kdo by to udělal? A to i přesto, že jsme v životě mohli udělat cokoliv, jakoukoliv "botu" a mít obrovské "máslo na hlavě". Možná se i ty cítíš unavený, vyčerpaný, nemáš sílu, možná prožíváš nějaké problémy a starosti, možná se cítíš osamělý... Prostě nemáš to jednoduché.

Doporučujeme ti jediné, začni poznávat Pána Ježíše a poznáš-li jak tě má neskutečně rád, odevzdej Mu svůj život (pokud jsi to ještě neudělal). Tvůj život postupně dostane "úplně jinou dimenzi" :-)

Související literatura

Bible - nejdůležitější zdroj informací o Ježíši
Touha věků - život a dílo Pána Ježíše - DOPORUČUJEME! :-)

Související video

Ježíš - úžasný film přibližující Pána Ježíše
Ježíš - Zachránce světa! Znáš ho? - cyklus přednášek Radima Passera o Pánu Ježíši
Ježíšovy příběhy pro generaci 21. století - cyklus zamyšlení Gustava Klody o Pánu Ježíši

Page generated in 2.3677 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál