Programátor .NET / C# / SQL BRAINEST s.r.o

Společnost PEMIC BOOKS a.s. hledá zaměstance na pozicii "Programátor .NET / C# / SQL BRAINEST s.r.o"

Náplň práce

  • vývoj webových aplikací na platformě .NET

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání, praxe alespoň 2 roky
  • velmi dobrá znalost C#, ASP.NET
  • zkušenosti s webovými službami (WSDL)
  • znalost webových technologií (HTML, CSS, JavaScript, Ajax)
  • základní znalost MS SQL
  • schopnost pracovat v týmu
  • flexibilita a schopnost učit se novým věcem
  • znalost angličtiny na technické úrovni
  • výhodou znalost prostředí MS Visual Studio
  • bydliště Ostrava a okolí

Nabízíme

  • pružnou pracovní dobu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • profesní růst (školení, semináře, odborná literatura)
  • příjemné nekuřácké pracovní prostředí
  • perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě
  • termín nástupu: dohodou
  • druh pracovního poměru: plný úvazek

Místo výkonu práce

Ostrava

Kontakt

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu profesia@pemic.cz.
Do předmětu e-mailu uveďte PROGRAMÁTOR .NET.

Kontakt:
Ing. Ivana Wisnerová
+420 597 490 464 / +420 721 528 377

Související informace

Zdroj informací: http://www.pemic.cz

Datum zadání nabídky

24. srpna 2016
Page generated in 2.6073 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál