IT konzultant Brainest s.r.o.

Společnost PEMIC BOOKS a.s. hledá zaměstance na pozicii "IT konzultant Brainest s.r.o."

Náplň práce

  • administrace firemních IS
  • řešení problémů firemních IS
  • tvorba SQL sestav a skriptů
  • podpora uživatelů IS
  • tvorba a údržba provozní dokumentace
  • školení uživatelů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání a praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky nebo VŠ vzdělání v oboru ICT
  • analytické myšlení a vynikající komunikační schopnosti
  • znalost MS SQL, nadstandardní znalost OS WINDOWS, MS OFFICE
  • schopnost porozumět požadavkům uživatelů a tyto požadavky řešit v širších souvislostech celého IS
  • schopnost dotahovat věci do konce
  • pečlivost, svědomitost, důslednost, spolehlivost, iniciativa
  • bydliště Ostrava a okolí

Nabízíme

  • pružnou pracovní dobu
  • možnost zapojení do práce analytických týmů
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • profesní růst (školení, semináře, odborná literatura)
  • příjemné nekuřácké pracovní prostředí
  • perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě
  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce

Ostrava

Kontakt

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu prace@pemic.cz. Do předmětu e-mailu uveďte IT KONZULTANT.

Kontakt:
Ing. Ivana Wisnerová
+420 597 490 464 / +420 721 528 377

Související informace

Zdroj informací: http://www.pemic.cz

Datum zadání nabídky

25. srpna 2016
Page generated in 2.33 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál