SQL Programátor

Společnost PEMIC BOOKS a.s. hledá zaměstance na pozicii "SQL Programátor"

Náplň práce

  • tvorbu SQL sestav a skriptů z firemních IS
  • různorodou a tvůrčí práci v oblasti IT
  • podporu uživatelů IS
  • tvorbu a údržbu provozní dokumentace
  • školení uživatelů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání a praxi na podobné pozici alespoň 3 roky nebo VŠ vzdělání v oboru ICT
  • analytické myšlení a vynikající komunikační schopnosti
  • schopnost porozumět požadavkům uživatelů a tyto požadavky řešit v širších souvislostech celého IS
  • spolehlivost, pečlivost, svědomitost, iniciativu
  • důslednost a schopnost dotahovat věci do konce
  • vynikající znalost MS SQL, schopnost optimalizovat SQL dotazy
  • nadstandardní znalost OS WINDOWS, MS OFFICE
  • bydliště v Ostravě a okolí

Nabízíme

  • možnost se zapojit do práce analytických týmů
  • pružná pracovní doba
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • profesní růst (školení, semináře, odborná literatura)
  • perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě
  • práce v nekuřáckém prostředí
  • příjemný kolektiv spolupracovníků
  • možnost ihned nastoupit

Místo výkonu práce

Ostrava

Kontakt

Zaměstnavatel: BRAINEST s.r.o.

Pracoviště: DŮM KNIHY, Ostrava, Smetanovo náměstí (centrum Ostravy)

Nástup: možný ihned

Termín výběrového řízení: středa 31.8.2016

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis, případně i fotografii.

Do předmětu e-mailu prosím uveďte SQL PROGRAMÁTOR

Kontakt:
Ing. Ivana Wisnerová
+420 597 490 464 / +420 721 528 377

Související informace

Zdroj informací: http://www.pemic.cz

Datum zadání nabídky

14. října 2016
Page generated in 1.8882 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál