Stavbyvedoucí

Stavební firma GEMO OLOMOUC, spol. s r.o. v současnosti hledá pracovníka na pozici "Stavbyvedoucí"

Náplň práce

Pro práci se zaměřením na řízení a organizaci stavebně montážních prací na svěřeném úseku stavby, koordinaci prací firemního týmu a subdodavatelů, materiálové a technické zabezpečení stavby, dodržování technologických postupů a zajišťování provádění průkazních a kontrolních zkoušek u jednotlivých pracovních postupů.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání stavebního směru, obor pozemní stavby výhodou
  • zkušenosti v oblasti řízení, koordinace a kompletace staveb
  • komunikační a řídící schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje
  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, služební mobil
  • možnosti rozvoje a vzdělávání, přístup k moderním technologiím
  • účast na firemních akcích
  • místo výkonu práce celá ČR (po domluvě)
  • nástup možný po dohodě

Místo výkonu práce

Celá ČR

Kontakt

GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.
Mgr. Blanka Kollárová
Dlouhá 562/22
779 00  Olomouc-Lazce

Pokud máte o uvedenou pracovní nabídku zájem a splňujete všechny požadavky, zašlete Váš strukturovaný životopis přes tlačítko "odpovědět". V případě kladného posouzení Vaší nabídky budete pozván/a k osobnímu pohovoru.

Související informace

Zdroj informací: http://gemo.jobs.cz

Datum zadání nabídky

26. srpna 2016
Page generated in 2.2318 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál