Spolupráce

Spolupracuj (te) s námi na projektu Směřovat výš!

Spolupráce

Pokud Vás projekt Směřovat výš! zaujal a rádi byste se do něj zapojili, nebo jej podpořili, bude to určitě fajn :-). Budeme rádi spolupracovat s jednotlivciorganizacemi z různých oblastí a oborů. Věříme, že bude přínosem. Možnosti spolupráce jsou, proto se do jednotlivých aktivit mohou zapojit mimo jiné:

 

Cestovní kanceláře a agentury
Směřovat výš v osobním životě - to je i relax a odpočinek v nádherných místech. Ukažme společně lidem tato místa, ať si mohou maximálně, přitom efektivně a levně, odpočinout...

Infocentra
Ve spolupráci s infocentry v daných městech a obcích pomáháme objevovat zajímavá místa, ale také osobnosti v daném místě :-) Připojte se k nám!

Investoři, finančníci
Ve spolupráci s investory můžeme pomáhat novým, nadějným a rozvíjejícím se projektům v jejich realizaci :-). Spolupráce se týká i řešení finančních potřeb jednotlivců. Připojte se k nám!

Jednotlivci - odborníci, nadšenci i laici
Jsi odborníkem na nějakou oblast? Nebo jen laikem či nadšencem, který ovšem rád pomáhá druhým? Budeme rádi, rozhodneš-li se s námi spolupracovat.... :-)

Knihovny
Kvalitní kniha je základ. Proto je celý projekt realizován především s knihovnami po celé České a Slovenské republice (jak malé, tak velké :-) ) a klade mimo jiné důraz na čtení knih. Budeme rádi, zapojí-li se každá knihovna - spolupráce bude nepochybně přínosem pro všechny strany :-)

Lékaři, zdravotníci, nemocnice
Pomozte nám ukázat lidem, že zdraví je důležité. Jako odborníci můžete být velkým přínosem Vašim pacientům - nejen v otázkách zdraví, ale všeobecně i kvality a pohody v životě...

Média
Směřovat výš! spolupracuje s různými regionálními i celoplošnými médii. Televize, tisk, rádio, internet - to jsou vše média, která mohou pomoci mnoha lidem ve zkvalitnění jejich života i řešení mnoha problémů. Zapojte se také vy!

Městské a obecní úřady
Ve spolupráci s místními samosprávami pomáháme obyvatelům zvyšovat kvalitu života, ale také řešit palčivé problémy daného regionu - nezaměstnanost, kriminalitu, nemocnost, propagaci, atd.

Nakladatelství
Vydávate-li kvalitní knihy, které pomáhají druhým Směřovat výš! budeme rádi, spojíte-li s námi své síly. Směřovat výš! se snaží motivovat, zejména mladé lidi, ke čtení a objevování svých darů. Kniha je v této oblasti základ :-)

Občanské sdružení
Jste nezisková organizace a snažíte se pomáhat druhým? Realizátor projektu - I4U, o.s. také :-) Spolupracujte s námi - pomůže to všem :-)

Obchodníci - knihy, potraviny
Jste prodejci v oblastech, na které se projekt zejména zaměřuje - knihy a zejména zdravé potraviny? Spolupracujte s námi na aktivitách a projektech, které motivují ke čtení a také zájmu o "zdravé potraviny" :-)

Personální agentury
Pomáháme hledat lidem práci a také zaměstnavatelům zaměstnance. Proto správná motivace, postupy, ale také např. kladení důrazu na objevování darů (nadání) je důležitá při správném výběru zaměstnání (zaměstnance). Zapojte se do spolupráce :-)

Sbory, církevní společenství
Jedním z hlavních cílů celého projektu Směřovat výš! je pomoci lidem ke kvalitnějšímu a smysluplnějšímu životu. Tím nejlepším krokem, který může každý z nás učinit - je poznat Pána Ježíše a odevzdat svůj život Jemu.

Školy, učitelé
Kvalitní a vhodné vzdělání je základ. Ovšem ne každé vzdělání je dnes potřeba a přínosem. Ale jak správně motivovat k zájmu o správné vzdělání? Jak řešit některé palčivé problémy na školách? Směřovat výš! pomáhá i v této oblasti. Oblast vzdělávání je jedna ze ztěžejních oblastí projektu :-)

Úřady práce
Mnoho nezaměstnaných dnes řeší zejména to, jak si sehnat práci. Ale také i to, jakou cestou v životě vůbec jít! Směřovat výš! jim v tom může jednoduchou a efektivní formou pomoci. Pomozte nám pomoci vašim klientům...

Výrobci a dovozci potravin
Pomáháme lidem ve zdraví. Mnohdy jsme to, co jíme. Proto se snažíme motivovat k zájmu o kvalitní a především zdravé potraviny. Pokud je vyrábíte nebo dovážíte - můžeme spojit síly :-)

Zaměstnavatelé
Vnímáte, že jsou Vaši zaměstnanci unavení, vyčerpaní nebo je již nedokážete dostatečně motivovat? Vnímáte, že to není "ono" nebo řešíte jak vybírat ty správné kolegy? Spojme síly, jistě jim budeme moci maximálně pomoci...

 

Kontaktujte nás!
Pokud byste se rádi zapojili do projektu Směřovat výš! nebo máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Page generated in 1.1682 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál