Projekt Směřovat výš! startuje :-)

Projekt Směřovat výš! startuje :-)

Milí přátelé, pomalu ale jistě jsme spustili první fázi zcela nového a unikátního projektu pro Českou a Slovenskou republiku. Směřovat výš! je projekt, který si klade několik cílů - tím hlavním je, jak už sám název napovídá - směřovat výš v kvalitě života každého z nás :-).

Postupně tak připravujeme, ve spolupráci s našimi partnery a spolupracovníky, rozsáhlý komplex různých informací, rad a tipů, aktivit, produktů a služeb, a mnoho dalšího, které Ti pomohou ke kvalitnějšímu životu. Vše je založeno na křesťanských, zejména Biblických zásadách. Jsme vděčni Pánu Bohu za to, že tento projekt mohl vzniknout.

Proč Směřovat výš vznikl!

Projekt vznikl jak důsledek potřeb mnoha tisíců mladých lidí (vycházíme mimo jiné ze zkušeností získaných v rámci velmi úspěšného projektu unikátní putovní výstavy BIBLE VČERA, DNES a ZÍTRA) a jeho cílem je pomoci jim (ale samozřejmě nejen jim) získat to nejlepší pro svůj život. Díky jednotlivým částem a fázím projektu mohou lidé SMĚŘOVAT VÝŠ, a to zejména v oblastech:

- osobních darů a nadání - zejména mladí lidé mohou, nejlépe pod Božím vedením, efektivně hledat, objevit a dále rozvíjet svá obdarování. Každý z nás má nějaký dar, jen je důležité jej hledat, objevit a dále rozvíjet - i díky tomu může být kvalita života daleko vyšší, otevírají se nové možnosti a mnoho dalšího...

- zaměstnání, škola - proč nevyužít to nejlepší i v zaměstnání a škole (lepší práce, kvalitnější vzdělání, větší možnosti) :-)

- nápady, náměty - máte-li nějaký zajímavý nápad (v souvislosti s prací, školou, zajímavým projektem...) v jakékoliv oblasti a rádi byste jej posunuli dále (realizovali)? I to může být cesta jak realizovat zajímavý projekt...

- partnerské a mezilidské vztahy - osobní záležitosti jsou mnohdy velmi podceňovány, ale přitom jsou nesmírně důležité. Proto v této oblasti stojí za to "jít dále"!

- a další oblasti...

Jednotlivé části projektu a jeho samotné fáze budou poustupně spouštěny - samozřejmě Vás budeme informovat :-) Jelikož se jedná o dlouhodobý a velmi rozsáhlý projekt - práce je před námi hodně...

 

Zapojení mnoha partnerů!

Do projektu jsou postupně zapojování, a samozřejmě budou postupně zapojeni, i další partneři, zejména pak knihovny, školy, neziskové organizace, veřejné instituce, vybraná média, ale i firmy z různých oborů a oblastí v rámci celé České a Slovenské republiky. Systematická a dlouhodobá spolupráce bude nepochybně přínosem nejen pro samotné účastníky projektu, ale také jednotlivé partnerské organizace. Pokud jste zástupci jakékoliv organizace, kterou jsme zmínili (případně jiné), a rádi byste se také zapojili - neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Brzy se můžete těšit na více informací...

 

Příjemné dny Vám přeje, za projekt Směřovat výš!

 

Petr Hamrozi
Koordinátor projektu Směřovat výš!

Page generated in 1.288 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál